تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! – راه حل

با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! – راه حل

سه شنبه 21 بهمن 1399
21:20
علی اعتمادی فر

با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! در این مقاله کوتاه قصد داریم  درباره ی این مسئله با شما صحبت کنیم .حتما پادکست آخر متن را گوش بدهید..

بیش از حد ساده کردن مسائل

اکثر مواقع با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! شاید اکثر مواقع برای شما پیش آمده است که یک مسئله ای را آنقدر ساده می کنید که با خود می گویید : حله ! شاید به همه ی جوانب آن نگاه نکردید.از طرفی هم گاهی اوقات از آنطرف بوم می افتیم. بعضی از مسائل را آنقدر پیچیده  می کنیم که تقریبا دیگر از درک آن عاجز می شویم.ما عادت کرده ایم که مسائل را آنجوری که  هستند  ( واقعیت ) را نبینیم. آن را خیلی ساده یا خیلی پیچیده می کنیم.

آموزش کسب و کار در همدان

گاهی اوقات احساس می کنیم با بیش ازحد ساده کردن  مسائل حس ما نسبت آن خوب می شود.شاید خیلی اوقات برای شما پیش آمده باشد یا از اطرافیان تون اگر کسی به موفقیت میرسد یا اتفاقی که برایش بسیار زحمت کشیده از نگاه بیرونی اینطوری قضاوت می شود که  : کاری نداشت! حل بود ! خیلی آسون بود ،می تونست انجامش بده ! کاری نداره منم می تونم.

مشاوره کسب و کار در همدان

ولی وقتی که همان موضوع ساده که بیان می کردیم بسیار ساده است ،  اگر برای خودمان رخ بدهد ،آن را بی از حد پیچیده اش می کنیم . تا جاییکه حل کردن آن موضوع توسط ما یک دستاورد بزرگ تلقی شود . یا اگر نتوانستیم آن را انجام دهیم می گوییم : خب کار آسونی نبود،خیلی خفن بود.

بیزینس کوچینگ

اکثر مواقع با بیش از حد ساده کردن و پیچیده کردن مسائل ، آن ها را نابود می کنیم! در صورتی که اگر با نگاه واقعی به آن نگاه کنیم ،  قطعا برای هر مسئله ای کلیدی و راه حلی وجود دارد.

بیزینس کوچینگ در همدان

و در پایان یک پادکست از آقای پهلوانی برای شما آماده کرده ایم که توصیه می کنیم حتما آن را گوش دهید.امیدوارم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

برای گوش کردن به پادکست به سایت آکادمی مهراز سر بزنید


موضوعات:
[ بازدید : 64 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آکادمی مهراز است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|