تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
کرونا و وضعیت اقتصادی

کرونا و وضعیت اقتصادی

يکشنبه 12 بهمن 1399
21:06
علی اعتمادی فر

این روزها بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود این است که در این شرایط و وضعیت اقتصادی که در کشور وجود دارد و همچنین بیماری کرونا که باعث شده که بیشتر کسب و کارها مشتری های خود را از دست بدهند و باعث شده که درآمد کاهش پیدا کند، چه کارهایی می تواند به آنها کمک کند تا مشتری های خودشان را افزایش بدهند و به طبع درآمد بهتری ا هم به دست بیاورند.

بیشتر هدف ما در این مورد صاحبان کسب و کار های سنتی هستند که فکر می کنند باید منتظر بمانند تا این شرایط اقتصادی بهبود پیدا کند و مشتری های آنها هم برگردد.

بیزینس کوچینگ در همدان

اما در واقعیت این شرایط اقتصادی هیچ تغییری در آینده نخواهد داشت و این صاحبان این کسب و کارها هستند که باید بتوانند با اجرای روش های جدید و با انجام کارهای جدید مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند.

در ادامه می خواهم چند کار بسیار مهم را به شما معرفی کنم که اگر واقعا آن را به درستی انجام دهید، می توانید در ماه‌های آتی افزایش مشتری های خودتان را ببینید که دو یا سه برابر به مشتری‌های شما اضافه شده است.

مشاوره کسب و کار در همدان

یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام بدهید این است که شما باید کسب و کارتان را روی نقشه گوگل ثبت بکنید. بیشتر صاحبان کسب و کارهای سنتی فکر می‌کنند کسب و کارشان را چه کسی توی گوگل جستجو خواهد کرد، یا بر روی نقشه گوگل می خواهد جستجو کند، آن را ثبت نمی کنند. مثل تعمیرگاه های خودرو یا فروشگاه هایی که فکر می کنند که کسی به دنبال فروشگاه آنها روی نقشه گوگل نیست.

در صورتی که بیشتر افرادی که در اینترنت هستند از همین ابزارها برای پیدا کردن فردی که خدمات و محصولات مورد نظر را ارائه می کند استفاده می کند. که یکی از این ابزارها همین نقشه گوگل مپ است. مورد بعدی که می توانید انجام دهید این است که جستجوی بسیار ساده روی گوگل انجام دهید. بنویسید ثبت آگهی یا ثبت آگهی به صورت رایگان.

آموزش کسب و کار در همدان

تمام وب سایت هایی که امکان ثبت آگهی را به شما می دهند، بروید داخل سایت و خدمات و محصولات خودتان را معرفی کنید. تمام اطلاعات تماس آدرس محل کسب و کارتان را هم وارد کنید و تمام محصولات و خدمات خود را به طور کامل توضیح بدید و آنها را انتشار دهید. قطعا آگهی هایی که در اینترنت ثبت می شود و یا کلا در اینترنت ثبت می شود، می تواند در موتورهای جستجو هم نتیجه ای را برای شما ایجاد کند.

و کسی که در گوگل جستجو میکند مطمئنا با یکی از صفحات شما مواجه خواهد شد و با شما تماس خواهد گرفت. هر کاری که می تواند یک درصد احتمال افزایش مشتری برای شما داشته باشد باید انجام بدید و در این شرایط اقتصادی که پیدا کرده اید یک مشتری برای شما خیلی مهم است و میتواند موثر باشد.

یکی دیگه از کارهایی که می تواند خیلی موثر باشد در افزایش مشتری، فعال بودن در شبکه‌های اجتماعی است. قطعا همه ما الان یک صفحه یا یک پیج اینستاگرام داریم. فقط کافیه که این پیج را به یک پیج پابلیک تبدیل کنید. خیلی وقتها در صفحاتی که در آنها می گردید و ویدئوهای مختلفی را نگاه می کنید، کافیست یک کامنت مرتبط با آن ویدیو را قرار دهید و باعث شوید که افرادی که در آن ویدیو بودند و آن ویدیو را تماشا کردند نظر شما را هم ببینند. همین باعث می شود که پیج شما را دنبال کنند. و بعدها کافیه یکی از محصولات و خدمات خود را هم در همان صفحه معرفی بکنید و همین باعث میشه که مشتری های بیشتری را جذب کنید.

اما تنها فقط اینستاگرام نیست که شبکه‌های اجتماعی دیگری هم اگر پروفایل دارید اولویت خودتان را معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات خودتان بزارید. سعی کنید در پروفایلتان توضیحاتی در رابطه با کسب و کار تولیدات و محصولات خودتان بدهید. اگر واتساپ دارید، میتوانید واتساپ بیزینس را ثبت نام کنید. و درآن پروفایل همه اطلاعات و محصولات و خدمات خودتان را قرار دهید.

تا اینجا تمام کارهایی که به معرفی کردم تا انجام بدهید و بتوانید مشتری‌های خود را افزایش بدهید، می توانست کاملا رایگان باشد و همه کارها را بدون حتی یک ریال هزینه انجام بدهید. اما اگر واقعا به دنبال این هستید که خیلی سریع تر رشد بکنید، می توانید با هزینه های بسیار پایینی حنی کمتر از یک میلیون واقعا کاربرانی را به سمت خودتان جذب کنی. واقعا مشتری هایی را برای کسب و کار خودتان جذب کنید که خیلی از رقبای شما این کارها را انجام نمی دهند. هزینه این تبلیغات را هم خودتان با افزایش مشتری کسب خواهید کرد. بیشتر از این هم درآمد خواهید داشت.

پس اگر توانایی مالی دارید تا تبلیغات های اینترنتی را انجام دهید پیشنهاد می کنم که از روش‌های مختلفی که وجود دارد استفاده بکنید. و در اینترنت تبلیغات کسب و کارتان را انجام دهید.

طراحی سایت در همدان

می خواهم یکی دیگر از روش ها را هم به شما معرفی کنم که واقعا تاثیر بسیار زیادی را برای جذب مشتریان داشته باشد.یک کمپین بسیار کوچک را باید برگزار کنید که قدم اول این است که شما به دنبال یک ایده بسیار عالی برای ارائه یک خدمات یا یک محصول رایگان به مشتریان خود باشید. قدم دوم این است که یک روش تبلیغاتی را برایش انتخاب کنید و این تبلیغات را برای آن انجام بدهید. و روشی را هم داشته باشید که اگر مشتری به شما مراجعه می کند می توانید با استفاده از کارت های ویزیت یا در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس خودتان به مشتری، آنها را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

با انجام این کار به صورت دائمی یا اینکه در روزهای خاص این کارها را انجام بدید می تواند واقعا تاثیر خوبی داشته باشد و مشتری های شما در ماه‌های آتی ۲ الی ۳ برابر خواهد شد. اما اگر همه این کارها در همین رابطه به خوبی انجام دهید و سعی کنید که دفعات بعدی آنها را بهبود بدهید قطعا می توانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

امیدوارم که با معرفی این روشها و کارهایی که باید انجام بدید بتوانید نتایج خوبی را برای کسب و کارتان ایجاد کنید و آنها را به بهبود بدهید.

اگر سوالی در رابطه با هر کدام از این روش ها داشته باشید می تونید آن را بپرسید و ما قطعا به این سوالات پاسخ خواهیم داد. امیدوارم که کسب و کاری همیشه پر سود داشته باشید.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 113 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آکادمی مهراز است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|