تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
کاملا با اشتیاق زندگی کنید

کاملا با اشتیاق زندگی کنید

دوشنبه 29 دی 1399
21:17
علی اعتمادی فر

گذشته در تقابل با حال

گویی مردم رو به گذشته زندگی می‌کنند.

آن‌ها روزهای خود را به تلاش برای به دست آوردن چیزهایی می‌گذرانند که خوشحالی برایشان بیاورد به‌جای اینکه از خرد خود بهره ببرند و درک کنند شادی جایی منتظر نیست تا شما به آن برسید بلکه، حالتی است که خود شما ایجاد می‌کنید.

شادی و زندگی توأم با رضایت عمیق، هنگامی به وجود می‌آید که شما از اعماق وجودتان، خودتان را متعهد کنید تا بالاترین استعدادهای انسانی خود را صرف مأموریتی کنید که در زندگی دیگران تغییر مؤثری ایجاد کند.

باشگاه مشاوره کسب و کار در همدان

در مقاله دیگری درباره دو عنصر حامی یک زندگی فوق‌العاده صحبت کردیم. اولین عنصر، ۳ فاکتوری هستند که موجب رسیدن ما به اهداف و دستاوردهایمان می‌شوند و دومین، هنر راضی بودن است. این دو مانند دو روی یک سکه باهم می‌آیند. وقتی هر دو را دارید درنتیجه زندگی‌تان بااحساس شادی و هیجان همراه است.

درست زمانی که شلوغی‌های مرسوم و روزمره را کنار بگذاری مفهوم حقیقی زندگی برایت هویدا خواهد شد و آن این است: ” برای چیزی بیشتر از خودتان زندگی کنید”. هدف زندگی یعنی زندگی کردن هدفمند.

مشاوره مدیریت در همدان

من اطمینان دارم شما یک زندگی سرشار از خردمندی، شادی و رضایت خلق خواهید کرد. امیدوارم روزهایتان به انجام کاری که وجودتان را آکنده از شوق‌وذوق کند، برایتان الهام‌بخش باشد و با همراهی انسان‌هایی که آن‌ها را دوست‌داشتنی یافته‌اید سپری شود.

طراحی سایت در همدان

لذت حقیقی

“لذت حقیقی در زندگی دقیقاً جایی هست که شما در خدمت مأموریتی بسیار ارزشمند قرار می‌گیرید که خودتان آن را تشخیص داده و تعریف کرده‌اید. همان‌جایی که خودتان را بخشی از قدرت طبیعت می‌بینید و نه‌فقط مشتی خاک تب‌دار و بیمار که دائم از اینکه دنیا خودش را وقف خوشبختی او نکرده گله‌مند‌است و شکایت دارد.

من عقیده دارم که زندگی‌ام متعلق به‌کل جامعه است و تا زمانی که زنده هستم این افتخار را دارم که هر کاری از دستم برمی‌آید برایش انجام دهم.

آموزش فن بیان در همدان

می‌خواهم پیش از مرگ، عصاره‌ی زندگی را کشیده باشم. هر چه بیشتر درراه مأموریتم کار می‌کنم درواقع بیشتر زندگی کرده‌ام. باور دارم که زندگی را باید با تمام وجود، فقط زندگی کرد! مفهوم زندگی برای من یک شمع با طول عمری کوتاه نیست، بلکه مشعل باشکوهی است که تنها لحظه‌ای شانس در دست گرفتنش را یافته‌ام و می‌خواهم با در خدمت آن بودن، آن را تا حد امکان پرنور و درخشان به نسل‌های آینده تحویل دهم.” (جرج برنارد شاو)

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز

 


موضوعات:
[ بازدید : 161 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آکادمی مهراز است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|