تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
آکادمی مهراز

اسطوره های کسب و کار | آموزش کسب و کار

چهارشنبه 22 بهمن 1399
21:27
علی اعتمادی فر

اسطوره های کسب و کار

امروز قراره درباره اسطوره های کسب و کار صحبت کنیم، اسطوره هایی که در وجود ما هستن و باعث میشن ما تصمیم های خاصی بگیریم.

همیشه وقتی صحبت از اسطوره میشد من یاد این میفتادم که یک شخص حتما باید کار خارق العاده ای کرده باشه و اسمش جایی ثبت شده باشه، در کتاب گینس باشه …

آموزش کسب و کار در همدان

ولی نه، بعدا متوجه شدم که هر انسانی چندین اسطوره در درون خودش داره و به هر کدوم بیشتر توجه کنه، همان خواهد شد.

عناوین اسطوره ها :

در کسب و کار 3 نوع اسطوره داریم :

اولین اسطوره، اسطوره متخصص هست.
نمی‌تواند بیکار بنشیند، دنبال دیوانه کردن 2 شخصیت دیگر است، به چگونگی اجرای ایده فکر می‌کند.

مشاوره کسب و کار در همدان

اسطوره بعدی، اسطوره مدیران هست.
تشنه نظم و انضباط است، عاشق حفظ وضع موجود است، نگران بهم ریختگی ایده های جدید است.

بیزینس کوچینگ

و اسطوره آخر، اسطوره فرمانروایان هست.
عاشق رویاپردازی است، به دنبال افزایش دانش است، ایده پردازی می‌کند.
حتما در اطراف‌تون میتونید انسان‌هایی را مشاهده بکنید که با این خصوصیت دارن زندگی میکنن.

بیزینس کوچینگ در همدان

امیدواریم فرمانروای کسب و کار خودت باشی با آموزش دیدن.

برای دیدن فیلم کامل روی این لینک بزنید.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 58 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! – راه حل

سه شنبه 21 بهمن 1399
21:20
علی اعتمادی فر

با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! در این مقاله کوتاه قصد داریم  درباره ی این مسئله با شما صحبت کنیم .حتما پادکست آخر متن را گوش بدهید..

بیش از حد ساده کردن مسائل

اکثر مواقع با بیش از حد ساده کردن مسائل آنها را می کُشیم ! شاید اکثر مواقع برای شما پیش آمده است که یک مسئله ای را آنقدر ساده می کنید که با خود می گویید : حله ! شاید به همه ی جوانب آن نگاه نکردید.از طرفی هم گاهی اوقات از آنطرف بوم می افتیم. بعضی از مسائل را آنقدر پیچیده  می کنیم که تقریبا دیگر از درک آن عاجز می شویم.ما عادت کرده ایم که مسائل را آنجوری که  هستند  ( واقعیت ) را نبینیم. آن را خیلی ساده یا خیلی پیچیده می کنیم.

آموزش کسب و کار در همدان

گاهی اوقات احساس می کنیم با بیش ازحد ساده کردن  مسائل حس ما نسبت آن خوب می شود.شاید خیلی اوقات برای شما پیش آمده باشد یا از اطرافیان تون اگر کسی به موفقیت میرسد یا اتفاقی که برایش بسیار زحمت کشیده از نگاه بیرونی اینطوری قضاوت می شود که  : کاری نداشت! حل بود ! خیلی آسون بود ،می تونست انجامش بده ! کاری نداره منم می تونم.

مشاوره کسب و کار در همدان

ولی وقتی که همان موضوع ساده که بیان می کردیم بسیار ساده است ،  اگر برای خودمان رخ بدهد ،آن را بی از حد پیچیده اش می کنیم . تا جاییکه حل کردن آن موضوع توسط ما یک دستاورد بزرگ تلقی شود . یا اگر نتوانستیم آن را انجام دهیم می گوییم : خب کار آسونی نبود،خیلی خفن بود.

بیزینس کوچینگ

اکثر مواقع با بیش از حد ساده کردن و پیچیده کردن مسائل ، آن ها را نابود می کنیم! در صورتی که اگر با نگاه واقعی به آن نگاه کنیم ،  قطعا برای هر مسئله ای کلیدی و راه حلی وجود دارد.

بیزینس کوچینگ در همدان

و در پایان یک پادکست از آقای پهلوانی برای شما آماده کرده ایم که توصیه می کنیم حتما آن را گوش دهید.امیدوارم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

برای گوش کردن به پادکست به سایت آکادمی مهراز سر بزنید


موضوعات:
[ بازدید : 63 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

طراحی اپلیکیشن موبایل چه فایده‌ای برای کسب‌وکارمان دارد؟

دوشنبه 20 بهمن 1399
21:56
علی اعتمادی فر

طراحی اپلیکیشن موبایل چه فایده‌ای برای کسب‌وکارمان دارد؟

طراحی اپلیکیشن موبایل چه فایده‌ای برای کسب‌وکارمان دارد؟ آیا ساخت اپلیکیشن موبایل فروش و میزان درآمدمان را در بازار کسب‌وکار افزایش می‌دهد؟ موارد بالا تنها بخشی از سوالاتی‌ست که صاحبان بنگاه‌های کوچک کسب‌وکار می‌‎پرسند و جواب شما «بله» است. ساخت اپلیکیشن موبایل فواید زیادی برای مشتریان دارد. اپلیکیشن موبایل مشتریان را خوشحال می‌کند و کسب‌وکارتان قطعاً بهبود می‎یابد. اما چگونه؟

آموزش کسب و کار در همدان

امروزه هرکسی صاحب گوشی همراه است. عموم مردم از موبایل برای رفع نیازهای‌شان استفاده می‌کنند در واقع موبایل به بخش جدایی‌ناپذیر صنایع کسب‌وکار الکترونیک تبدیل شده است. شما با آسایش بیشتری می‌توانید کسب‌وکارتان را توسعه دهید. شاید از رونقی که اپلیکیشن به شغل‌تان می‌دهد آگاه نباشید، چیزی که روند رشد کسب‌وکارتان را افزایش می‌دهد.

مشاوره کسب و کار در همدان

جوانان قابلیت بیشتری دارند تا خودشان را با کسب‌وکار الکترونیک هماهنگ سازند. البته مردم در هر سنی می‌توانند در تبدیل کسب‌وکار معمولی به کسب‌وکار الکترونیک سهمی داشته باشند. همه چیز در دستان شماست. کسب‌وکار روزانه صحنه‌ی رقابت است و شما باید بتوانید مشتری را راضی نگه دارید. اپلیکیشن موبایل این توانایی را به شما می‌دهد. هم رضایت خودتان را جلب می‌کند و هم مشتری.

بیزینس کوچینگ در همدان

اکنون به همان سوال اولیه برمی‌گردیم. ساخت اپلیکیشن موبایل چه فوایدی دارد؟
۱- فرصتی استثنایی برای پیشرفت در کسب‌وکار الکترونیک
گسترش فرهنگ دیجیتال و تاثیر آن بر بازار اینترنتی، افزایش نقش وب‌سایت‌ها در کسب‌وکارمجازی و نیاز روزافزون به طراحی اپلیکیشن‌های موبایل باعث شده کسب‌وکار در جهان ما سرعت بیشتری داشته باشد. می‌توانید در کسب‌وکارتان از بازار منطقه‌ای به بازار جهانی برسید. اما چطور؟ با اپلیکیشن موبایل. شک نکنید.

بیزینس کوچینگ

۲- تعامل مثبت با مشتری
می‌توانید به آسانی با همکاران‌تان در بازار اینترنتی ارتباط برقرار کنید. اگر کسب‌وکارتان با رسانه‌های اجتماعی سروکار دارد، مطمئن باشید استفاده از اپلیکیشن ضامن پیشرفت شماست. مشتریان در آینده‌ی نزدیک انتظار دارند با سرعت بیشتری خدمات‌رسانی کنید و دائماٌ در دسترس باشید

۳- مشتری مورد نظر را به آسانی پیدا کنید
حضور آنلاین و تجربه‌ی شغلی می‌تواند به کمک کسب‌وکارتان بیاید. سعی کنید مشتری را با راهبردهایی مانند دادن تخفیف یا پیشنهادهای داغ برای محصولات تخفیف‌دار جذب کنید. اپلیکیشن موبایل مشتری را به شما نزدیک می‌کند.

۴- کسب‌وکار شما را رایگان تبلیغ می‌کند
خوب است که بدانید اپلیکیشن‌تان چگونه در بازار اینترنتی پیدا می‌شود. باید از فرایند ارتباط در بازار اینترنتی نهایت استفاده را بکنید و درمقابل اپلیکیشن شما در رده بالای بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

۵- راحت‌تر کار می‌کنید
معادله ساده است. در جهان رقابتی امروز نمی‌توانید با مشتری‌های موردنظرتان در مکان‌های مختلفی دیدار کنید. شما انتخاب ساده و همه‌گیری در اختیار دارید تا خودتان را با اپلیکیشن موبایل هماهنگ سازید. این کار به شما رضایت می‌دهد و می‌توانید به سودآوری برسید.

۶- کسب‌وکار فصلی انتخاب بیشتری به شما می‌دهد
بسیاری از مردم جهان با کسب‌وکار فصلی سروکار دارند که به صورت منابع طبیعی، محصولات غذایی، منسوجات، ساخت نرم افزار و سخت‌افزار و چیزهای دیگر نمود پیدا می‌کند. اپلیکیشن‌ها در کوتاه‌ترین زمان به کسب‌وکار فصلی رونق می‌بخشند.

۷- برانگیختن کنجکاوی مشتریان
اپلیکیشن موبایل مردم را راضی نگه می‌دارد زیرا احساس می‌کنند به نسبت دیگر رسانه‌ها ارتباط نزدیک‌تری دارید. مشتری وقتی به نیازهای خود و محصولات اپلیکیشن شما نگاه می‌کند کنجکاوتر می‌شود و این فرصت مناسبی برای شماست که محصولات جدید را در اپلیکیشن عرضه کنید.

چرا کسب‌وکارتان به اپلیکیشن نیاز دارد؟
چند سوال مهم. آیا کسب‌وکارتان نسبت به رقبا سرعت کمتری دارد؟ آیا زمان کافی ندارید تا کسب‌وکارتان را با برنامه‌ی زمانی هماهنگ کنید؟ آیا نیروی تمرکزتان را در رسیدن به اهداف و جذب مشتری از دست داده‌اید؟ نگران نباشید. همه چیز آماده‌ست تا شما از این شرایط خارج شوید.

در زمان گذشته، تاجران با مردم دیدار می‌کردند تا محصولات‌شان را به آنها معرفی و با آنها معامله کنند. به مرور زمان بازارها با تبلیغات توسعه پیدا کرد و وسیله‌ای برای گسترش کسب‌وکار در بازار شد. اگر این ارتباط گذشته را در قالب امروز در بیاوریم، گسترش کسب‌وکار از حالت غیر خودکار به بازارهای وسیع و پر تقاضای اینترنتی رسیده است.

اکنون ارتقای کسب‌وکار از صحنه‌ی صفحات وب به مسیر جدید ساخت اپلیکیشن تبدیل شده است. (کار شما فقط لمس صفحه‌ی گوشی‌تان است.) امروزه کسب‌وکارهای زیادی وجود دارند که از اپلیکیشن استفاده می‌کنند و تعدادی کمی از آنها در بازار اینترنتی یافت می‌شوند. مانند: «پی تی ام»، «شرکت مسافربری آنلاین اوبر»، «رد باس» برای اتوبوس‌ها، «شرکت آلمانی فود پاندا» برای سفارش غذا و بسیاری از فعالیت‌های دیگر که با طراحی اپلیکیشن ممکن می‌شود.

انواع اپلیکیشن‌های موبایل
آموزشی: برگزاری دوره‌های آموزشی اینترنتی

سلامت: برای خرید دارو و کسب اطلاعات درباره‌ی آن.

خرده‌فروشی: برای خرید اینترنتی.

طراحی اپلیکیشن موبایل هم به نفع شرکت‌های کسب‌وکار است و هم به نفع مشتری. پس تلاش کنید تا از این تعامل دوطرفه لذت ببرید.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 68 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

مزایای سئو سایت برای کسب و کارها

يکشنبه 19 بهمن 1399
21:50
علی اعتمادی فر

مزایای سئو سایت برای کسب و کارها

مزایای سئو سایت برای کسب و کارها : امروزه هر کسب و کاری نیاز به سرمایه گذاری روی بهینه سازی موتورهای جستجو دارد تا ترافیک طبیعی وب سایت خود را به حداکثر برساند. موتور جستجوی پیشرو گوگل، بینگ، یاهو و… هر کدام استراتژی های خاص خود را برای رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو دارند. در ادامه بیست مزیت استفاده از سئو را برای شما شرح خواهیم داد:

آموزش کسب و کار در همدان

مزایای سئو سایت برای کسب و کارها

1- افراد در جستجوی محصولات و خدمات موردنظرشان در موتورهای جستجو هستند.

بیش از دو میلیارد نفر آنلاین هستند. 93 درصد فعالیت های آنلاین در موتورهای جستجو آغاز می شود. در هر ثانیه 40000 جستجو و در هر روز سه و نیم میلیارد جستجو انجام می شود. بنابراین میلیون ها فرصت وجود دارد تا کسب و کار شما در نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود. یکی از مهم ترین مزایای جستجوگرها این است که مشتریان تان هر روز از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

2- سئو موجب افزایش ترافیک با کیفیت می شود.

ترافیک از طریق موتورهای جستجو، بهترین ترافیک است. زیرا مردم به دنبال موارد موردنیازشان هستند و شما می توانید آن ها را از طریق موتورهای جستجو به سمت خود بکشانید. شما مجبور نیستید تبلیغ کنید تا افراد را به خرید مجبور کنید. افراد علاقه مند به خدمت یا محصولی خاص از طریق جستجو شما را پیدا می کند. موتورهای جستجو ارزشی در حدود 65 میلیارد دلار دارند، چرا که ترافیک طبیعی را به سمت سایت ها هدایت می کنند.

3- ترافیک از طریق سئو بیشتر شانس تبدیل به مشتری را دارد.

ترافیک از طریق سئو بیشتر از سایر کانال ها احتمال دارد که کاربران را به مشتری تبدیل کند. در واقع، ترافیک از طریق سئو بهترین نرخ تبدیل را برای وب سایت ها به همراه دارد. بنابراین تلاش کنید تا موقعیت خودتان در موتورهای جستجو را بهبود بخشید تا نرخ تبدیل تان را افزایش دهید.

4- سئو منجر به افزایش فروش می شود.

سئو یک اسطوره نیست. اگر شما یک محصول با کیفیت یا خدمت مناسب را ارائه می دهید، پس فروش خوب نیز خواهید داشت. اما اگر شما روی سئو سرمایه گذاری کنید تا در نتایج موتورهای جستجو بالاتر بیایید، می توانید فروش تان را افزایش دهید.

مشاوره کسب و کار در همدان

5- سئو موجب کاهش هزینه های کسب و کار می شود.

یکی دیگر از مزیت های سئو این است که رایگان هستند. این راه به مراتب ارزان تر از سایر روش های تبلیغات برای ترغیب کردن افراد به خرید است. تنها هزینه سئو، هزینه انتخاب بهترین شرکت سئو و همکاری با آن می باشد. علاوه بر تجارب برنامه نویسی وب و آشنایی با الگوریتم های گوگل، شما نیاز به یک شرکت سئوکار حرفه ای دارید تا رتبه خود را در نتایج جستجو ارتقا ببخشید.

6- سئو یک تبلیغات 24 ساعته است.

سئو در 24 ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته وجود دارد. این بدان معناست که شما می توانید ترافیک وب سایت تان را در تمام روز و هر روز هفته/ ماه/ سال افزایش دهید. شما ممکن است خواب باشید اما در بالای نتایج جستجوی گوگل باشید. یعنی کسب و کار شما حتی زمانی که شما در استراحت به سر می برید نیز فعال است.

7- سئو باعث اعتماد و اعتبار می شود.

مردم به گوگل اعتماد دارند و هر روز از آن استفاده می کنند تا آنچه را که به دنبالش هستند، پیدا کنند. رتبه بالا در نتایج جستجو، برای کسب و کار شما اعتبار ایجاد می کند و مخاطبین شما احساس اعتماد می کنند. در حقیقت 37 درصد از کلیک های موتورهای جستجو از لیست های بالا هستند.

8- سئو یک استراتژی بلندمدت است.

سئو یک روش بلندمدت است و برای به دست آوردن رتبه و جایگاه عالی به شش الی دوازده ماه نیاز است. به همان اندازه که زمان برای بالا بردن رتبه نیاز است، کاهش رتبه نیز به سرعت انجام نمی شود. هنگامی که شما در بالای نتایج جستجو قرار بگیرید، به ندرت حرکت می کنید. تنها دلیل تغییر، افزایش رقابت در موتورهای جستجو یا تغییر در الگوریتم گوگل می باشد.

9- سئو باعث می شود مشتریان تان بیشتر آگاه شوند.

 مشتریان شما از موتورهای جستجو برای تحقیق و سرچ استفاده می کنند. آن ها از یافته های خود برای کمک به تصمیم گیری های آگاهانه در مورد گزینه های موجود استفاده می کنند. رتبه بالا در سئو به شما اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه تان را از حضور خود آگاه کنید.

بیزینس کوچینگ

10- سئو بر تصمیمات خرید تاثیرگذار است.

سئو به طور قابل توجهی بر تصمیمات خرید تاثیر می گذارد. سئو نرخ تبدیل را بهبود می بخشد. وب به طور شگفت انگیزی از تصمیمات خرید افراد را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

مزایای سئو سایت برای کسب و کارها

11- سئو به افزایش آگاهی از برند شما کمک می کند.

12- سئو باعث افزایش بازدید از وب سایت تان می شود.

سئو به طور قابل ملاحظه ای ترافیک سایت تان را افزایش می دهد. علاوه بر این، بسیاری از بازدیدکنندگام وب سایت شما، احتمالا وب سایت تان را به دوستان خود معرفی می کنند. سئوی قوی باعث رشد بیشتر و بیشتر شما در فضای وب می شود.

13- سئو قابل اندازه گیری و سنجش است.

سئو قابلیت پیگیری و اندازه گیری دارد و شما می توانید منابع نرخ تبدیل و میزان نرخ تبدیل سایت تان را اندازه گیری کنید. با استفاده از ابزار مناسب، شما قادر خواهید بود کلمات کلیدی کسب و کارتان را ارزشمندتر کنید.

14- سئو محرک فروش آفلاین است.

آیا مشتریان تان قبل از تحقیقات و بررسی های آنلاین از شما خرید می کنند؟ از آن جایی که اکثر افراد قبل از خرید، اقدام به تحقیق و بررسی می کنند، سئو سایت اهمیت بیشتری می یابد. سئو باعث می شود کاربران، شما را به راحتی در موتورهای جستجو بیابند و مورد بررسی قرار دهند، سپس به صورت حضوری به فروشگاه شما مراجعه کرده یا از طریق تماس تلفنی اقدام به خرید محصولات شما نمایند.

15– سئو از تبلیغات پولی (ادورز) مقرون به صرفه تر است.

یکی از ویژگی های بی نظیر سئو، مقرون به صرفه بودن آن نسبت به تبلیغات پولی است. هنگامی که شما در بالای رتبه بندی موتورهای جستجو قرار دارید، لازم نیست برای کلیک از موتورهای جستجو پولی پرداخت کنید.

16- رقبای شما از سئو برای رشد استفاده می کنند.

رقبای شما از طریق موتورهای جستجو به رشد کسب و کار خود کمک می کنند. اگر شما از سئو استفاده نکنید، دیر یا زود کسب و کارتان را از دست خواهید داد.

17- سئو به رشد کسب و کارهای کوچک کمک می کند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، ممکن است متوجه شده باشید که رقبای بزرگ تان از تبلیغات گوگل (ادورز) برای بهبود جایگاه خود استفاده می کنند. با این حال، یک استراتژی موثر سئو می توانند به بالا رفتن رتبه شما در نتایج جستجو کمک کند. در حالی که رقبای بزرگ تان به تبلیغات متکی هستند، شما می توانید با استفاده از استراتژی هوشمندانه سئو به جذب مشتریان تان اقدام کنید.

بیزینس کوچینگ در همدان

18- سئو به شما کمک می کند سهم بازار را به دست آورید.

از طریق اولین بودن، سهم بازار را به دست آورید. اگر در صفحه اول نتایج جستجو باشید، مشتریان هرگز شما را با سایت دیگری جایگزین نمی کنند. 75 درصد از کاربران فقط به نتایج صفحه اول اکتفا می کنند.

19- سئو کمک می کند بازارهای جدید به دست آورید.

سئو کمک خواهد کرد تا در بازارهای جدید نیز نفوذ کنید. هنگامی که وب سایت شما بهینه سازی شده باشد، می توانید شروع به گسترش وب سایت خود کنید تا سایر کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. کلمات کلیدی که انتخاب می کنید می تواند محصولات یا خدمات جدیدی باشد که می توانید ارائه دهید.

20- سئو باعث افزایش ارزش کسب و کار شما می شود.

زمانی که سئو سایت شما بهبود یابد، ارزش کسب و کار شما نیز بهبود می یابد. بسیاری از مشتریان، رتبه بندی بالا (سئو قوی) را به عنوان دارایی ارزشمند یک کسب وکار می دانند.

مزایای سئو سایت برای کسب و کارها

21- سئو باعث ادغام تمام فعالیت های بازاریابی آنلاین شما می شود.

سئو بازاریابی آنلاین است. تمام فعالیت های بازاریابی آنلاین به نوعی می تواند به رتبه بندی و سئو بهتر کمک کند. طراحی سایت، بازاریابی محتوا، خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین بر سئو اثر می گذارد.

22- سئو موجب بهبود ROI بازاریابی کلی می شود.

یک کمپین بازاریابی یکپارچه بر رتبه بندی های سئو تاثیر خواهد گذاشت. حتی ROI تمام فعالیت های بازاریابی نیز بالا خواهد رفت.

23- سئو بهترین استراتژی روابط عمومی است.

سئو نوع جدیدی از استراتژی روابط عمومی است. سئو باعث می شود که روابط عمومی احساس شود. به منظور بالا بردن سایت در موتورهای جستجو، شما باید لینک های با کیفیت داشته باشید. بک لینک ها، لینک های خارجی هستند که از سایت های دیگر به سایت شما لینک داده می شوند. هرچه تعداد بک لینک های سایت شما بیشتر باشد، وب سایت شما مرتبط تر است.

24- سئو باعث افزایش دنبال کنندگان شما در شبکه های اجتماعی خواهد شد.

سئو تعداد فالوورهای شبکه های اجتماعی را افزایش خواهد داد. همچنان که بازدیدکنندگان سایت شما در حال بررسی مطالب سایت شما هستند، احتمالا بر روی آیکون های شبکه های اجتماعی شما نیز کلیک می کنند تا شما را دنبال کنند.

25- سئو به مشترکین خبرنامه ایمیلی شما اضافه می کند.

سئو مشترکین خبرنامه ایمیلی شما را افزایش خواهد داد. اگر یک فرم ثبت نام ایمیل در وب سایت خود داشته باشید، می توانید انتظارات بیشتری از مشترکین خود داشته باشید. اگر شما سئوی خوب داشته باشید، سایت شما بیشتر در معرض دید قرار می گیرد و ترافیک سایت تان افزایش می یابد.

26- سئو باعث افزایش ترافیک وبلاگ می شود.

سئو ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد. هم زمان که قدرت وب سایت شما در موتورهای جستجو افزایش می یابد، محتوای وبلاگ شما بیشتر در نتایج گوگل یافت می شود و در نهایت با ترویج وبلاگ شما، ترافیک سایت شما نیز افزایش خواهد یافت.

27- سئو باعث افزایش نرخ کلیک (CTR) در وب سایت شما می شود.

رتبه بالا و سئو قوی باعث افزایش نرخ کلیک (CTR) سایت شما می شود و بالعکس.

28- سئو باعث افزایش مدت زمان حضور کاربران در سایت می شود.

با افزایش نرخ کلیک سایت، مدت زمان حضور کاربران در سایت نیز افزایش می یابد. اگر بازدیدکنندگان تان در سایت بیشتر بمانند، بیشتر احتمال دارد که آن ها از شما خریداری کنند. علاوه بر این، سئو شما نیز افزایش می یابد.

29- سئو به ایمنی و امنیت وب سایت شما کمک می کند.

سئو باعث خواهد شد که وب سایت تان امن و مطمئن شود. سئو بازدیدکنندگان وب سایت تان را از ویروس ها و تقلب ها محافظت می کند. وب سایت های ایمن در رتبه های بالای موتورهای جستجو قرار می گیرند.

30- سئو باعث بهبود سرعت سایت شما می شود.

وب سایت های با سرعت لود بالا در ارائه تجربه بهتر به کاربران و بازدیدکنندگان موفق تر عمل می کنند. در نتیجه در جایگاه بهتری قرار خواهند گرفت.

31- سئو باعث بهبود تجربه کاربری سایت شما می شود.

سئو به طور کلی تجربه کاربری سایت تان را بهبود می بخشد. همواره باید به خاطر داشته باشید که هدف گوگل این است که با کاربران خود ارتباط برقرار کنید. برای کسب رتبه بالا در گوگل، سایت شما باید کاربرپسند باشد و یک تجربه عالی را به کاربر هدیه دهد.

32- سئو در حال رشد است.

پیش بینی می شود هزینه های سئو تا سال 2020 به 80 میلیارد دلار افزایش یابد. هزینه های سئو احتمالا بالاتر از هزینه های تبلیغاتی آنلاین است. سئو به یک دلیل رشد می کند: چون کار می کند! کسب و کار شما از طریق سئو می تواند در فضای اینترنت رشد کند.

33- سئو، تلفن همراه است.

موبایل آینده آنلاین است و 50 درصد از کاربران اینترنتی، موبایلی هستند. این روند رو به افزایش است. با بهینه سازی وب سایت تان، خود را برای نسل بعدی بازاریابی آماده کنید. وب سایت شما باید موبایل فرندلی باشد.

34- سئو به شما کمک خواهد کرد که بلند شوید.

250 میلیون وب سایت در اینترنت وجود دارد. سئو به شما کمک می کند تا از میلیون ها وب سایت دیگر پیشی بگیرید.

35- سئو برای هدف گذاری دقیق است.

سئو بر اساس کلمات کلیدی است. این یعنی که لیست نتایج بر مبنای کلمات کلیدی جستجو شده نشان داده می شود. مزیت سئو این است که افرادی که دقیقا به دنبال کسب و کار شما هستند را می توانید هدف گذاری کنید.

36- ترافیک سئو، ترافیک واقعی است.

ترافیک حاصل از سئو، واقعی است. افرادی که از سایت شما بازدید می کنند، برای سرگرمی این کار را انجام نمی دهند. آن ها واقعا به سایت شما نیاز دارند و به دنبال شما هستند. به همین دلیل روی سایت شما کلیک کرده اند.

37- رتبه بندی سئو ماندگار است.

اگر شما از طریق سئو در موقعیت های بالا قرار بگیرید، به راحتی رتبه شما کاهش نمی یابد. شما باید خوشحال باشید و شروع به گسترش کلمات کلیدی تان بکنید.

38- سئو هوشمندترین سرمایه گذاری بازاریابی است.

مزایای سئو بی نهایت است. سئو هوشمندترین سرمایه گذاری بازاریابی است که می توانید انجام دهید. سئو یک دارایی بلندمدت برای کسب و کار شماست.

39- سئو به شما در جذب افراد با استعداد کمک می کند.

سئو کمک می کند افرادی که از طریق گوگل به دنبال کار می گردند، شما را بیابند. وب سایت خود را برای موقعیت های کاری موردنیازتان بهینه سازی کنید و با این کار از هزینه های استخدام و آگهی اجتناب کنید.

40- سئو می تواند کسب و کار شما را دو برابر، سه برابر یا چهار برابر کند.

سئو باعث گسترش بازار هدف شما می شود. شما می توانید با داشتن یک استراتژی سئو موثر، کسب و کارتان را در شهرها، ایالت ها، کشورها و یا سایر نقاط جهان گسترش دهید.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 72 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

چرا کسب و کار آنلاین !؟

شنبه 18 بهمن 1399
21:12
علی اعتمادی فر

چرا کسب و کار آنلاین !؟

چرا کسب و کار آنلاین !؟ فرض کنید در سال 1370 هستیم، آغاز دهه هفتاد شمسی، همین بیست و اندی سال پیش… و قصد داریم یک یخچال با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنیم.خب، اولین کاری که باید بکنیم  این است که بدانیم چه یخچالی با چه مشخصاتی برای خانه ما مناسب است.

آموزش کسب و کار در همدان

برای اینکار باید از دوست و آشنا و همسایه هایی بپرسیم که قبل از ما یخچال خریدند و می توانند ما را راهنمایی کنند. بعضی از آنها با آب و تاب از خریدشون حرف میزنند و از اینکه چقدر از خریدشون راضی هستند و چقدر مناسب  خریدند و …. بعضی ها هم ممکنه شروع کنند به غر و لند کردن و بد گفتن از خریدی که داشتن!

مشاوره کسب و کار در همدان

بعد از اون باید بریم سراغ مغازه های لوازم خانگی و ویترین تک تکشون را بگردیم و با فروشنده ها سر و کله برنیم و کل شهر را بگردیم تا بتونیم اون یخچالی که دنبالش هستیم و مناسب خونه ماست و با پولمون هم جور درمیاد را بخریم.

بیزینس کوچینگ

یکماه گذشته، کل شهر را گشتیم و همه فروشنده ها را کلافه کردیم و  همه اهل محل هم فهمیدند که ما قراره یخچال بخریم! اما هنوز نتونستیم یخچالی پیدا کنیم که بتونه همه ویژگی هایی که مدنظر ماست را داشته باشه…

بیزینس کوچینگ در همدان

خب حالا برگردیم به زمان خودمون، اگر بخواهیم یک یخچال با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنیم، آیا باز هم باید با تمام فروشندگان لوازم خانگی و همه اهل محل مشورت کنیم تا بتونیم کالای مدنظرمون را اانتخاب کنیم؟؟؟

طراحی سایت در همدان

جواب این سوال کاملا واضحه! خیر … نیازی نیست تو این ترافیک و شلوغی شهر و با زمان کمی که داریم، تک به تک مغازه های شهر را بگردیم. تو عصر دیجیتال کافیه به اینترنت وصل بشیم و با چندتا کلیک ساده و بررسی چند فروشگاه اینترنتی خرید خودمون را انجام بدیم و  بقیه زمانمون را هم برای کارهای مهمتر مثل یادگیری یه مهارت جدید یا خوندن یک کتاب مفید صرف کنیم…!

فکر کنم این مثال ساده به خوبی نشون داد چرا لازمه ما هم مثل خیلیای از کسب و کارهای دیگه فعالیتمون را توسعه بدیم و در بستر اینترنت یک فروشگاه آنلاین برای ارائه محصولات و خدمات به مشتریان راه اندازی کنیم!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی این روزها دغدغه خیلی از افرادیه که محصول یا خدمتی برای ارائه به دیگران دارند و قصد دارند پا را کمی فراتر گذاشته و کسب و کار کوچک خودشون را توسعه بدن. بنظر میرسه توسعه کسب و کار، کار ساده ایه ولی نمیشه بی گدار به آب زد!

برای توسعه کسب و کار و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، قبل از صرف هر هزینه ای، باید بدونیم چرا ما باید این کار را انجام بدیم و آیا اصلا لازمه که ما هم مثل سایر رقبا دست به چنین کاری بزنیم؟

 

مقالات زیر مهمترین سرفصل هایی است که بهتر است قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مورد آنها بیشتر بدانید :

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 68 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فروش اینترنتی چیست؟

پنجشنبه 16 بهمن 1399
21:23
علی اعتمادی فر

فروش اینترنتی چیست؟ : فروش اینترنتی یک فرآیند جذاب و در عین حال کمی پیچیده است که اینروزها به شدت در حال گسترش است. وقتی شما کالایی را در مغازه در ویترین شیشه ای خود به نمایش می گذارید، و منتظر می مانید که چند نفر از روبروی فروشگاه شما رد شده و جشم یکی از آنها  اجناس پشت ویترین را ببیند و  وارد مغازه شود و از شما قیمت بپرسد و شما برای او از محصول با کیفیت و قیمت مناسب خود نسبت به رقبا سخن بگویید، تا بتوانید کالای خود را به او بفروشید؛ شما یک تجارت سنتی انجام داده اید و محصول خود را به روش فیزیکی به کسی که به آن نیاز دارد، فروخته اید.

آموزش کسب و کار در همدان

اما وقتی شما به جای پر کردن ویترین خود از یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی استفاده می کنید و به جای رصد رقبا در فضای فیزیکی، فعالیت آنها را به صورت شفاف و لحظه ای در اینترنت دنبال می کنید، شما یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کرده اید و به فروش اینترنتی روی آورده اید.

در واقع شما تمامی مراحل مدیریت کسب و کار مثل تامین کالا، بازاریابی و تبلیغات، جذب و حفظ مشتری، فروش محصول و ارائه خدمات پس از فروش را در بستر اینترنت انجام خواهید داد. اما حواستان باشد همانطور که در کسب و کار سنتی تجربه و حرفه ای بودن حرف اول را میزند، توسعه آنلاین کسب و کار در فضای مجازی هم دانش و تخصص خود را می طلبد و شما برای فروش اینترنتی محصولات خود باید یا قبلا این کار را انجام داده باشید یا اینکه در تمام مراحل شروع، راه اندازی، بازاریابی و تبلیغات، افزایش فروش و  در نهایت پشتیبانی خدمات ارائه شده از یک مشاور امین و البته با تجربه که فبلا این مسیر را طی کرده است، کمک بگیرید تا به جای آزمون و خطای روش های مختلف، درست ترین و بهترین مسیر را برای ادامه راهتان انتخاب کنید.

مشاوره کسب و کار در همدان

انواع فروش اینترنتی

امروزه دامنهٔ فروش اینترنتی گسترده شده، تعداد زیادی از صاحبان مشاغل با انواع محصولات و خدمات با فروش اینترنتی سعی درگرفتن سهم بیشتر بازار و جذب مشتری دارند. در اینجا به‌طور اختصار به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • خریدوفروش و حراج کالاهای مختلف. مانند: انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم‌خانگی، مواد غذایی و …
 • تبلیغات اینترنتی
 • ارائه خدمات تخصصی به دیگران. مانند: آموزش‌به‌ صورت آنلاین
 • چندرسانه‌ای یا مالتی مدیا.
 • خدمات مربوط به ایمیل
 • تهیه و ارائه نرم‌افزارهای مالی واداری
 • و …

این‌ها گوشه‌ای از انواع فروش آنلاین است.

بیزینس کوچینگ

مزایا و معایب فروش اینترنتی

مزایا

همان‌طور که همه می‌دانیم با کمک دنیای مجازی مرز و زمان دیگر معنای ندارد. فروش اینترنتی جای خود را در بسیاری از کسب‌وکارها بازکرده است. دیگر نیازی نیست که حتماً یک فروشگاه در فلان خیابان و یا پاساژ داشته باشید تا بتوانید محصولات و خدمات خود را بفروشید. فروش اینترنتی این کار را برای شما بسیار راحت کرده است. همراه ما باشید تا برخی از مزایای آن را بررسی کنیم.

 • بدون محدودیت زمانی و مکانی می‌توانید محصولات و خدمات خود را در معرض دید و فروش قرار دهید.
 • هرچقدر فضای فروشگاه فیزیکی شما بزرگ باشد، بازهم تعداد محدودی قادر خواهند بود که از محصولات و خدمات شما خرید کنند. اما درفروش اینترنتی در طول شبانه‌روز هزاران هزار نفر قادر خواهند بود از فروشگاه شما خرید کنند.
 • دسترسی مشتریان به محصولات و خدمات شما از هر نقطه امکان‌پذیر است و نیاز به حضور فیزیکی مشتری وجود ندارد.
 • با توجه به نفوذ اینترنت در جامعه، افزایش قدرت خرید بالا رفته و کاربران به‌راحتی می‌توانند با مقایسه کردن محصولات در فروشگاه‌های متعدد اینترنتی خرید خود را به‌راحتی انجام دهند.
 • درفروش اینترنتی مرزها دیگر معنایی ندارند و می‌توانید روی بازار جهانی فکر کنید.
 • برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی، در مقایسه با زدن یک فروشگاه فیزیکی هزینه‌های شما پایین‌تر خواهد بود.
 • و …

معایب

بدون شک در هر کاری ممکن است معایبی بر سر راه وجود داشته باشد. از معایبی که برای فروش اینترنتی در فروشگاه های اینترنتی می توان نام برد، عدم اعتماد کاربران برای پرداخت آنلاین می باشد. خوشبختانه این امر با توجه به شناخت بیشتر کاربران از فضای مجازی در حال بهبود می باشد. همچنین نظارت مراجع قضایی بر روی این فضا سبب شده است تا اعتماد کاربران بیشتر سود . از جمله اقداماتی که صاحبان فروشگاه های اینترنتی برای جلب اعتماد مشتریان میتوانند انجام دهند، گرفتن نماد اعتماد الکترونیک می باشد.

فروش اینترنتی چیست؟

نتیجه‌گیری

گاهی وقت‌ها نمی‌توان از تغییرات و تحولات موجود در جامعه فرار کرد. اگر در پی قدرت بخشیدن به کسب‌وکارتان هستید و تلاش می‌کنید فروش آنلاین خود را افزایش دهید باید روی فروش کالاها و خدمات خود در بستر اینترنت به طور جدی فکر کنید. در این راستا تیم متخصص ما از هیچ کمکی به شما دریغ نخواهند کرد.

 

پس اگر به دنبال یک تیم حرفه ای و کار درست هستید، حتما با گروه طراحی مهراز تماس بگیرید و از تجربه های ده ساله این گروه مجرب استفاده کنید.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 67 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

مهمترین دلایل راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیست؟

پنجشنبه 16 بهمن 1399
21:11
علی اعتمادی فر

1- عدم محدودیت زمانی و مکانی

تا همین چند سال پیش اگر کسی قصد خرید کالایی خاص و متفاوت را داشت، باید کل بازار را به دنبال وسیله مورد نیاز خود زیر و رو می کرد. بعضی وقتها پیدا کردن این کالا در همان شهر امکان پذیر نبود و شما باید برای پیدا کردن یک وسیله ضروری به شهرهای دیگر سفر می کردید یا منتظر می ماندید کسی از اقوام به شهر مورد نظر سفر کند تا بتوانید سفارش خود را به او بسپارید! تازه اگر آن شخص میتوانست همان چیزی را که ما به دنیال آن هستیم، پیدا کند.

اما امروزه اینترنت کاری کرده کارستان!

آموزش کسب و کار در همدان

با گسترش اینترنت و نفوذ رایانه ها به منازل، و افزایش فروشگاه های آنلاین با چند کلیک ساده، می توانید تمام فروشگاه هایی که در سطح جهان کالای مد نظر شما را به فروش گذاشته اند، پیدا کنید و محصولات متنوع را با هم مقایسه کنید، قیمت ها را ببینید و در نهایت از فروشگاهی که در سریعترین زمان و با کمترین هزینه کالای خریداری شده را به دست شما می رساند، خرید خود را انجام دهید.

من فکر می کنم مهمترین دلیلی که کاربران اینترنتی را به خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی تشویق می کند، همین عدم وابستگی فروشگاه های آنلاین به زمان و مکان باشد. چرا که علاوه بر اینکه کابران که به راحتی می توانند نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن از اینترنت تامین کنند، فروشندگان و ارائه دهنگان خدمات هم به راحتی می توانند در اینترنت دیده شده و کالا یا خدمات خود را در سریعترین زمان و با کمترین هزینه به دست مشتری برسانند.

در واقع با انلاین شدن کسب و کارها، صاحبان آنها به راحتی می توانند محصولات خود را به کل جهان معرفی کنند، و به جای اینکه فقط چند مشتری محدود در منطقه جغرافیایی خود داشته باشند،  محصولات خود را همه افرادی که انها را در سایت فروشگاهی دیده اند، به فروش رسانده و از این طریق سود چند برابری کسب کنند.

بیزینس کوچینگ

2- ارتباط آنلاین با تامین کنندگان (عدم نیاز به انبارداری)

 

در گذشته ای نه چندان دور که ارتباطات به شکل امروز گسترده نبود، فروشندگان برای تامین کالای مورد نیاز خود و رساندن آنها به دست مشتری باید با چندین تامین کننده مختلف در چند جای کشور ارتباط می گرفتند. بعد از مطمئن شدن از موجودی کالا و قیمت مناسب آن تعدادی از آنها را سفارش می دادند و بعد از پیدا کردن وسیله مناسب برای حمل کالا، باید جایی برای انبار کردن آنها در نظر می گرفتند.

در زمان هایی که تامین این کالاها مشکل بود یا مسیر مناسبی برای حمل و نقل وجود نداشت، فروشندگان مجبور بودند در هر بار سفارش تعدادی بیش از نیاز مصرفی خریداران را خریداری کرده و تعداد اضافی در گوشه ای انبار کنند تا اگر روزی یک مشتری نیاز به آن محصول داشت، بدون معطلی بتوانند نیاز او را پاسخ دهند.

مشاوره کسب و کار در همدان

این شیوه تامین کالا مشکلات زیادی داشت. از جمله اینکه پیدا کردن تامین کننده مناسب به راحتی امکان پذیر نبود، در بسیاری از مسیرها امکان حمل و نقل وجود نداشت یا هزینه آن بسیار بالا بود.

مهمترین مسئله یافتن یک انبار مناسب برای نگهداری محصولاتی بود که بیش از نیاز مصرف کنندگان تدارک دیده شده بود، و در بسیاری اوقات بسیاری از کالاهایی که خریداری شده بود، به فروش نمی رفت و فروشنده مجبور بود برای خالی کردن انبار خود از کالاهای قدیمی، آنها را به قیمتی پایین تر به فروش برساند و در واقع به جای سود، ضرر کند.

بیزینس کوچینگ در همدان

اما در شیوه نوین کسب وکار بسیاری از این مشکلات، به آسانی و با آنلاین شدن ارتباطات حل شده است.

در واقع فروشنده به جای اینکه حجم زیادی از کالا را با پیش بینی فروش خود از تامین کننده خریداری کند، با طراحی یک سیستم فروشگاهی اختصاصی آنلاین با هر بار سفارش مشتری در سایت، به صورت آنلاین با تامین کننده ارتباط گرفته و کالای مورد نیاز را به تعداد فروخته شده تامین کند.

علاوه بر این می تواند به جای تحمل مشکلات حمل و نقل و تاخیر در رساندن محصول فروخته شده به دست مشتری، با حذف واسطه ها محصول خریداری شده را، مستقیم از تامین کننده به مشتری برساند. و به کاهش هزینه ها و افزایش سرعت خدمت رسانی کمک کند.

ضمن اینکه به راحتی قبل از هر گونه فروش محصول می توان از موجودی آن به صورت آنلاین و لحظه ای مطمئن شده و به این ترتیب به نیاز مشتری در سریعترین زمان ممکن پاسخ داد و رضایت مشتریان فروشگاه را  فراهم کرد.

 

3- تنوع محصولات ارائه شده

 

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که برای خرید کالاهای مورد نیاز، زمان خود را در چند فروشگاه فیزیکی محدود، با تنوع محصولی کم هدر دهد. در عصر جدید افراد ترجیح می دهند با اتصال به فروشگاه های اینترنتی متنوع و مقایسه محصولات و قیمت آنها به راحتی نیاز خود را تامین کرده و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند.

مهمترین دلایل راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیست؟

پس برای استفاده از این فرصت و برای اینکه بتوانیم محصول یا خدمت خود را به بهترین نحو ممکن به مشتریان معرفی کنیم، لازمه که با طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای به افزایش فروش و ارائه خدمات به شیوه نوین بیندیشیم.

دلایل زیادی برای ورود به دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک وجود دارد، اما بنظر میرسد  آنچه که بیان شد، از مهمترین آنها باشد.

مواردی همچون پرداخت آنلاین، در دسترس بودن اطلاعات مشتریان (حتی آنهایی که تنها یکبار خرید کرده اند)،شناسایی مشتریان راضی و ناراضی، امکان پاسخگویی سریع به مشتریان و بررسی مشکلات آنها و  امکان تغییر سریع و آنی نحوه نمایش محصولات نیز می تواند از جمله مزیت هایی باشد که یک فروشگاه انلاین برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

اما برای دستیابی به همه این مزایا و ساخت یک فروشگاه اینترنتی لازم است، شرایط لازم برای ورود به این عرصه را داشته باشید. نگران نباشید این شرایط اصلا سخت نیست و هر کسی می تواند با راهنمایی یک مشاور کسب و کار قوی، همه آنچه را که لازم است فراهم کرده و فعالیت خود را در دنیای جذاب و پیچیده دیجیتال آغاز کند.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 68 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

شرایط ورود به کسب و کار آنلاین

سه شنبه 14 بهمن 1399
19:54
علی اعتمادی فر

شرایط ورود به کسب و کار آنلاین : شاید در نگاه اول، یک وبسایت اینترنتی اولین ابزاری بنظر می رسد که برای فعالیت در اینترنت به آن نیاز دارید، اما اگر اینطور فکر می کنید باید خدممتان عرض کنم که کاملا در اشتباه هستید. آن چیزی که پیش از طراحی یک وبسایت به آن نیاز دارید، این است که بدانید اصلا چطور باید در این عرصه قدم بگذارید.

اجازه دهید واضح تر بگویم، فروش اینترنتی این نیست که یک فروشگاه اینترنتی دایر کنیم، محصولات خود را در آن بارگذاری کرده و شروع به فروش محصول بکنیم. بلکه خرید و فروش در اینترنت یک علم و در واقع نوعی تخصص است که اگر با آن آشنایی نداشته باشید، ممکن است نتوانید آنطور که باید از فروش آنلاین محصولاتتان سود کنید!

آموزش کسب و کار در همدان

1) محصول خود را بشناسید.

قبل از شروع به تجارت آنلاین شما باید محصولی برای فروش داشته باشید یا خدمتی به دیگران عرضه کنید که برای مشتریان ارزشمند بوده و حاضر باشند برای آن پول پرداخت کنند. در واقع انتخاب محصولی که هم مورد نیاز جامعه باشد و هم فروش بالایی داشته باشد کمی نیاز به دقت و حوصله دارد.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی که امروزه هیچ ردی از انها در اینترنت نمیبینیم، به دلیل بی توجهی به همین موضوع و عدم توجه به نیاز مشتری و بازار مجبور شده اند از ادامه فعالیت در فضای مجازی دست بکشند. قطعا اگر انها هم پیش از هر گونه اقدامی برای طراحی سایت، کمی بیشتر در مورد خدمات مورد ارائه و بازار هدف تحقیق کرده بودند، می توانستند در حال حاضر یکی از فروشگاه های مطرح و حرفه ای در بین رقبای خود باشند.

 

2) یک وبسایت اینترنتی راه اندازی کنید.

بعد از اینکه کالای مورد فروش و ارزش قابل ارائه برای مشتری را مشخص کردید، نوبت به ساخت یک فروشگاه اینترنتی می رسد. برای این کار المان های زیادی را باید در نظر بگیرید. در واقع طراحی فروشگاه اینترنتی که بتواند تمام نیازهای شما را پاسخ دهد و از طرفی رضایت کامل کاربر نهایی را هم فراهم کند، کار ساده ای نیست.

مشاوره کسب و کار در همدان

روش های زیادی برای ساخت سایت فروشگاهی وجود دارد، اما ما در اینجا به طور خلاصه به ذکر 2 مورد بسنده میکنیم:

1- استخدام تیم برنامه نویسی

می توانید برای اینکه یک سایت حرفه ای و اختصاصی برای فروش محصولات خود داشته باشید، یک تیم برنامه نویسی حرفه ای استخدام کنید.

این روش در کنار مزایای زیادی که دارد می تواند مشکلاتی هم به همراه داشته باشد. یکی از این مسائل سرمایه زیادی است که برای این کار باید در نظر بگیرید.

ضمن اینکه باید صبر زیادی داشته باشید تا به وبسایت شما به بهترین نحو ممکن طراحی و پیاده سازی شود. اما اگر زمان زیادی ندارید و یا نمی خواهید زیاد هزینه کنید می توانید از دو گزینه بعدی هم استفاده کنید.

2- استفاده از سیستم های مدیریت محتوا

سیستم های مدیریت محتوا، یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان برای طراحی یک سایت اینترنتی از آنها استفاده کرد. بزرگترین حسن این سیستم ها این است که شما به راحتی می توانید از بهترین سی ام اس های مدیریت محتوا به صورت رایگان استفاده کنید. یکی از  این سی ام اس ها، وردپرس است.با استفاده از این سیستم ها به راحتی می توانید یک سایت فروشگاهی با امکانات نسبی طراحی کنید.

بیزینس کوچینگ

3) از افراد با تجربه کمک بگیرید!

مثل شروع هر کار دیگری، برای این کار هم قبل از هر اقدامی که منجر به صرف هزینه و  زمان شود، لازم است با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید. تجربه دیگران به شما کمک می کند بتوانید، فروشگاه اینترنتی متناسب با کسب و کار خودتان را به بهترین نحو ممکن راه اندازی کنید.

اما اینکه با چه کسانی مشورت کنید که در بین راه با مشکل مواجه نشوید هم از نکات مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. صرفا هر کسی در اینترنت فعالیت می کند و فروش اینترنتی دارد، نمی تواند یک مشاور خوب برای شما باشد.

ممکن است راهنمایی این افراد راهگشای شما باشد، اما شما نیاز به یک مشاور مطمئن دارید که تجربه زیادی در راه اندازی کسب و کارهای آنلاین داشته باشد و بتواند ابزارهای لازم برای این کار را در اختیارتان قرار دهد.

تیم طراحی سایت مهراز ، در مرکز توسعه کسب و کار اینترنتی یکی از بهترین مشاورانی است که می تواند در این راه به شما مسیر درست را نشان دهد.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 85 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

کرونا و وضعیت اقتصادی

يکشنبه 12 بهمن 1399
21:06
علی اعتمادی فر

این روزها بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود این است که در این شرایط و وضعیت اقتصادی که در کشور وجود دارد و همچنین بیماری کرونا که باعث شده که بیشتر کسب و کارها مشتری های خود را از دست بدهند و باعث شده که درآمد کاهش پیدا کند، چه کارهایی می تواند به آنها کمک کند تا مشتری های خودشان را افزایش بدهند و به طبع درآمد بهتری ا هم به دست بیاورند.

بیشتر هدف ما در این مورد صاحبان کسب و کار های سنتی هستند که فکر می کنند باید منتظر بمانند تا این شرایط اقتصادی بهبود پیدا کند و مشتری های آنها هم برگردد.

بیزینس کوچینگ در همدان

اما در واقعیت این شرایط اقتصادی هیچ تغییری در آینده نخواهد داشت و این صاحبان این کسب و کارها هستند که باید بتوانند با اجرای روش های جدید و با انجام کارهای جدید مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند.

در ادامه می خواهم چند کار بسیار مهم را به شما معرفی کنم که اگر واقعا آن را به درستی انجام دهید، می توانید در ماه‌های آتی افزایش مشتری های خودتان را ببینید که دو یا سه برابر به مشتری‌های شما اضافه شده است.

مشاوره کسب و کار در همدان

یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام بدهید این است که شما باید کسب و کارتان را روی نقشه گوگل ثبت بکنید. بیشتر صاحبان کسب و کارهای سنتی فکر می‌کنند کسب و کارشان را چه کسی توی گوگل جستجو خواهد کرد، یا بر روی نقشه گوگل می خواهد جستجو کند، آن را ثبت نمی کنند. مثل تعمیرگاه های خودرو یا فروشگاه هایی که فکر می کنند که کسی به دنبال فروشگاه آنها روی نقشه گوگل نیست.

در صورتی که بیشتر افرادی که در اینترنت هستند از همین ابزارها برای پیدا کردن فردی که خدمات و محصولات مورد نظر را ارائه می کند استفاده می کند. که یکی از این ابزارها همین نقشه گوگل مپ است. مورد بعدی که می توانید انجام دهید این است که جستجوی بسیار ساده روی گوگل انجام دهید. بنویسید ثبت آگهی یا ثبت آگهی به صورت رایگان.

آموزش کسب و کار در همدان

تمام وب سایت هایی که امکان ثبت آگهی را به شما می دهند، بروید داخل سایت و خدمات و محصولات خودتان را معرفی کنید. تمام اطلاعات تماس آدرس محل کسب و کارتان را هم وارد کنید و تمام محصولات و خدمات خود را به طور کامل توضیح بدید و آنها را انتشار دهید. قطعا آگهی هایی که در اینترنت ثبت می شود و یا کلا در اینترنت ثبت می شود، می تواند در موتورهای جستجو هم نتیجه ای را برای شما ایجاد کند.

و کسی که در گوگل جستجو میکند مطمئنا با یکی از صفحات شما مواجه خواهد شد و با شما تماس خواهد گرفت. هر کاری که می تواند یک درصد احتمال افزایش مشتری برای شما داشته باشد باید انجام بدید و در این شرایط اقتصادی که پیدا کرده اید یک مشتری برای شما خیلی مهم است و میتواند موثر باشد.

یکی دیگه از کارهایی که می تواند خیلی موثر باشد در افزایش مشتری، فعال بودن در شبکه‌های اجتماعی است. قطعا همه ما الان یک صفحه یا یک پیج اینستاگرام داریم. فقط کافیه که این پیج را به یک پیج پابلیک تبدیل کنید. خیلی وقتها در صفحاتی که در آنها می گردید و ویدئوهای مختلفی را نگاه می کنید، کافیست یک کامنت مرتبط با آن ویدیو را قرار دهید و باعث شوید که افرادی که در آن ویدیو بودند و آن ویدیو را تماشا کردند نظر شما را هم ببینند. همین باعث می شود که پیج شما را دنبال کنند. و بعدها کافیه یکی از محصولات و خدمات خود را هم در همان صفحه معرفی بکنید و همین باعث میشه که مشتری های بیشتری را جذب کنید.

اما تنها فقط اینستاگرام نیست که شبکه‌های اجتماعی دیگری هم اگر پروفایل دارید اولویت خودتان را معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات خودتان بزارید. سعی کنید در پروفایلتان توضیحاتی در رابطه با کسب و کار تولیدات و محصولات خودتان بدهید. اگر واتساپ دارید، میتوانید واتساپ بیزینس را ثبت نام کنید. و درآن پروفایل همه اطلاعات و محصولات و خدمات خودتان را قرار دهید.

تا اینجا تمام کارهایی که به معرفی کردم تا انجام بدهید و بتوانید مشتری‌های خود را افزایش بدهید، می توانست کاملا رایگان باشد و همه کارها را بدون حتی یک ریال هزینه انجام بدهید. اما اگر واقعا به دنبال این هستید که خیلی سریع تر رشد بکنید، می توانید با هزینه های بسیار پایینی حنی کمتر از یک میلیون واقعا کاربرانی را به سمت خودتان جذب کنی. واقعا مشتری هایی را برای کسب و کار خودتان جذب کنید که خیلی از رقبای شما این کارها را انجام نمی دهند. هزینه این تبلیغات را هم خودتان با افزایش مشتری کسب خواهید کرد. بیشتر از این هم درآمد خواهید داشت.

پس اگر توانایی مالی دارید تا تبلیغات های اینترنتی را انجام دهید پیشنهاد می کنم که از روش‌های مختلفی که وجود دارد استفاده بکنید. و در اینترنت تبلیغات کسب و کارتان را انجام دهید.

طراحی سایت در همدان

می خواهم یکی دیگر از روش ها را هم به شما معرفی کنم که واقعا تاثیر بسیار زیادی را برای جذب مشتریان داشته باشد.یک کمپین بسیار کوچک را باید برگزار کنید که قدم اول این است که شما به دنبال یک ایده بسیار عالی برای ارائه یک خدمات یا یک محصول رایگان به مشتریان خود باشید. قدم دوم این است که یک روش تبلیغاتی را برایش انتخاب کنید و این تبلیغات را برای آن انجام بدهید. و روشی را هم داشته باشید که اگر مشتری به شما مراجعه می کند می توانید با استفاده از کارت های ویزیت یا در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس خودتان به مشتری، آنها را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

با انجام این کار به صورت دائمی یا اینکه در روزهای خاص این کارها را انجام بدید می تواند واقعا تاثیر خوبی داشته باشد و مشتری های شما در ماه‌های آتی ۲ الی ۳ برابر خواهد شد. اما اگر همه این کارها در همین رابطه به خوبی انجام دهید و سعی کنید که دفعات بعدی آنها را بهبود بدهید قطعا می توانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

امیدوارم که با معرفی این روشها و کارهایی که باید انجام بدید بتوانید نتایج خوبی را برای کسب و کارتان ایجاد کنید و آنها را به بهبود بدهید.

اگر سوالی در رابطه با هر کدام از این روش ها داشته باشید می تونید آن را بپرسید و ما قطعا به این سوالات پاسخ خواهیم داد. امیدوارم که کسب و کاری همیشه پر سود داشته باشید.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 112 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

کوچینگ کسب‌وکار و آمارهای جهانی

شنبه 11 بهمن 1399
21:50
علی اعتمادی فر

صاحبان کسب‌وکار راضی که از کوچینگ کسب‌وکار برای رشد و توسعه کسب‌وکارشان استفاده کرده‌اند، می‌توانند به سرعت در مورد مزایا و منافعی که در طول پروسه کوچینگ از آن‌ها بهره‌مند شده‌اند، صحبت کنند. نظرسنجی‌های بسیاری هم انجام شده که نتایج چنین خدماتی را مورد تأکید قرار می‌دهد.

آموزش کسب و کار در همدان

تنها یک بخش کوچک از آمار معنی‌دار در ارتباط با کوچینگ کسب‌وکار که از این نظرسنجی‌ها به دست آمده شامل موارد زیر است:

مطالعه‌ای در سال ۲۰۰۱ توسط مؤسسه “منچستر” انجام شده که نشان می‌دهد کسب‌وکارهایی که یک کوچ کسب‌وکار را به استخدام خود درآورده‌اند، به طور متوسط نرخ بازگشت سرمایه ­۵٫۷ برابری نسبت به مقدار پولی که برای خدمات کوچینگ پرداخته‌اند، داشته‌اند.

گزارشی که توسط انجمن مدیریت کارکنان منتشر شده است نشان می‌دهد که مدیران اجرایی که هم خدمات آموزش و هم کوچینگ دریافت کرده‌اند، توانستند بهره‌وری خود را ۸۶٪ افزایش دهند و این در حالی است مدیران اجرایی که فقط آموزش داشته‌اند، تنها توانستند ۲۲٪ بهره‌وری خود را ارتقاء دهند.

مشاوره کسب و کار در همدان

مطالعه‌ای که توسط “هی گروپ” انجام شده نشان می‌دهد که ۴۰٪ از شرکت‌های موجود در Fortune 500 (لیست ۵۰۰ شرکت برتر)، از خدمات کوچینگ کسب‌وکار برای آموزش و توسعه مدیران اجرایی خود استفاده می‌کنند.

یک مطالعه دیگر که توسط MetrixGlobal LLc منتشرشده نشان می‌دهد کسب‌وکارهایی که جهت استفاده از خدمات کوچینگ پول پرداخت کرده‌اند، ۷٫۹ دلار بازگشت در ازای هر 1 دلاری که برای این خدمات پرداخت کرده‌اند، داشته‌اند.

۵۳٪ از صاحبان کسب‌وکار و مدیران اجرایی عنوان کرده‌اند که استفاده از خدمات کوچینگ بهره‌وری آن‌ها را افزایش داده است.

۶۱٪ از صاحبان کسب‌وکار گفته‌اند که رضایت شغلی آن‌ها به دلیل استفاده از خدمات کوچینگ زیاد شده است.

۲۳٪ از مدیران اجرایی اذعان داشته‌اند که کوچینگ کسب‌وکار به آن‌ها کمک کرده که هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش دهند.

۲۲٪ از سازمان‌ها عنوان کرده‌اند که کوچینگ کسب‌وکار سودآوری آن‌ها را افزایش داده است.

۶۷٪ از صاحبان کسب‌وکار و مدیران اجرایی گزارش داده‌اند که کوچینگ کسب‌وکار مهارت‌های کار تیمی آن‌ها در کسب‌وکارشان را افزایش داده است.

آموزش کسب و کار در همدان

آماری مانند موارد فوق، توجه به ارزش واقعی که کوچینگ کسب‌وکار قادر به ارائه آن است را به‌روشنی نشان می‌دهد.

همانند هر چیز دیگری که ممکن است کسب‌وکار شما بر روی آن سرمایه‌گذاری کند، خدمات کوچینگ، نیز یک نوع سرمایه‌گذاری است که نظرسنجی‌ها و مطالعات بارها و بارها نشان می‌دهند که بازگشت قابل‌توجهی را در زمینه‌های کلیدی کسب‌وکار برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند.

 

سایت اصلی : آکادمی مهراز


موضوعات:
[ بازدید : 127 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آکادمی مهراز است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|